05/10/20 – 1min. read
Στο περίπτερο του Ομίλου στην Αthens Marathon Expo από Τετάρτη 6 Νοεμβρίου έως Σάββατο 9 Νοεμβρίου, πραγματοποιήθηκε ένας διαγωνισμός με δώρο ένα SkinCare DNA Test και ένας διαγωνισμός με δώρο μια 3D Απεικόνιση Σώματος. Οι νικητές προέκυψαν έπειτα από κλήρωση στο περίπτερο το Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2019.
Μπορείτε να δείτε τους Όρους Συμμετοχής του Διαγωνισμού SkinCare DNA Test εδώ και του Διαγωνισμού 3D Απεικόνιση Σώματος εδώ
Νικήτρια SkinCare DNA Test – Περίπτερο Ergo Marathon Expo: Γεωργία Νάση
Νικήτρια 3D Απεικόνισης Σώματος – Περίπτερο Ergo Marathon Expo: Χριστίνα Μπαρπάκη
Στη σελίδα του Ομίλου ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ στο Facebook, πραγματοποιήθηκε ένας ακόμη διαγωνισμός με δώρο μια 3D Απεικόνιση Σώματος, o νικητής του οποίου προέκυψε μέσω κλήρωσης την Δευτέρα 11 Νοεμβρίου.
Νικητής 3D Απεικόνισης Σώματος – Facebook: Γεώργιος Καράπατσας
![](https://bioiatriki.gr/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://bioiatriki.gr/wp-content/uploads/2021/09/marathon-2019-12.jpg&nocache=1)
![](https://bioiatriki.gr/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://bioiatriki.gr/wp-content/uploads/2021/09/marathon-2019-11.jpg&nocache=1)