08/03/20 – 1min. read
Το “RUN TOGETHER powered by INTERSPORT & SAUCONY” θα διεξαχθεί για δεύτερη φορά στη Θεσσαλονίκη, την Κυριακή 8 Μαρτίου 2020, εντός των εγκαταστάσεων της ΔΕΘ Helexpo.
Αναφερόμενη στον επερχόμενο αγώνα η Υπεύθυνη του Νέου Διατροφολογικού Γραφείου στη ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ – ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ Θεσσαλονίκης, κα Ιωάννα Αδαμίδου, δήλωσε στη συνέντευξη τύπου που πραγματοποιήθηκε την Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου στην αίθουσα “Αιμίλιος Ριάδης” στις εγκαταστάσεις της ΔΕΘ Helexpo : “Ως γυναίκα, μητέρα και διαιτολόγος παρατηρώ με χαρά ότι το δρομικό κίνημα ολοένα και αυξάνεται, όλο και περισσότεροι τρέχουν. Την Κυριακή 8 Μαρτίου η ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ, θα βρίσκεται στο πλευρό όλων των αθλητών και αθλούμενων, καλύπτοντας τις ιατρικές ανάγκες τους και διασφαλίζοντας την ομαλή λειτουργία του αγώνα. ”.
![](https://bioiatriki.gr/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://bioiatriki.gr/wp-content/uploads/2021/09/dromiko-new-1024x768.jpg&nocache=1)