Την Τετάρτη 18 Σεπτεµβρίου 2019 ο Όµιλος ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ συµµετείχε στο ανοιχτό κάλεσµα WELCOME DAY ως προς τους πρωτοετείς σπουδαστές του τοµέα υγείας του ΙΕΚ ∆ΕΛΤΑ 360. Τον όµιλο εκπροσώπησε ο κ. Σπανός Εµµανουήλ του Τµήµατος Εµπορικής ∆ιεύθυνσης και µε οµιλία που πραγµατοποίησε προς τους σπουδαστές, τους ενηµέρωσε για τις ιατρικές και οδοντιατρικές υπηρεσίες που παρέχει ο Όµιλος, το ανεπτυγµένο δίκτυο διαγνωστικών κέντρων και Κλινικών που διαθέτει, καθώς και τον εργαστηριακό και διαγνωστικό εξοπλισµό που διατηρεί στις εγκαταστάσεις του.
Ημερίδες Ομίλου Βιοιατρικής - Συνέδρια/Ημερίδες, Νέα του Ομίλου
ΙΕΚ ∆ΕΛΤΑ 360 Συµµετοχή στο WELCOME DAY
![](https://bioiatriki.gr/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://bioiatriki.gr/wp-content/uploads/2021/06/welcome-day-large.jpg&nocache=1)